13.09.2016

Pohádkové odpoledne

V sobotu (10.9.) přálo počasí a v areálu školy bylo živo. Pohádkové postavy ( v krásných kostýmech) provázely všechny zúčastněné děti ( a nebylo jich málo) programem a soutěžemi, za které je čekaly krásné odměny a neméně pěkné hlavní ceny v závěrečném losování.  Hrálo se sportovní utkání ve vybíjené, děti i rodiče si mohli zaskákat na nářadí zvaném aitrack, nechyběla  hudba, bohaté občerstvení a spousty her včetně těch, které znají z dětství spíše rodiče jako jsou „céčka“, skákání gumy apod. Zkrátka, kdo přišel, určitě nelitoval a rozhodně se nenudil.

Velké poděkování patří ochotným maminkám ze SRPDŠ, jejím rodinným příslušníkům, pedagogickým pracovníkům z mateřské a základní školy  a samozřejmě všem sponzorům, bez jejichž podpory bychom tuto nádhernou akci nemohli zorganizovat.

Odkaz na fotogalerii