6.06.2017

Okresní kolo v házené žactva

Základní škola Netvořice opět po roce pořádala již tradičně okresní kolo v házené žactva benešovského okresu. V úterý 30. května byl velice parný den, teploty se šplhaly na slunci ke 40 stupňům! To však děvčata neodradilo a do zápasů dala vše, co bylo v danou chvíli v jejich silách. Užila si tak míčovou hru, jejíž tradici se snažíme v Netvořicích stále držet. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů s těmito výsledky:

Žákyně: 30.5. 2017

1. místo: Gymnázium Benešov

2. místo. ZŠ Týnec nad Sázavou

3. místo: ZŠ Benešov Dukelská

4. místo: ZŠ Krhanice

5. místo: ZŠ Netvořice

6. místo: ZŠ Benešov Karlov

Ve středu 31. května se počasí trochu umoudřilo a chlapci mohli hrát ne venkovním umělém víceúčelovém hřišti téměř v ideálních podmínkách. Zpočátku jsme viděli trochu rozpačité výkony, ale s přibývajícím časem se úroveň zvedala a jednotlivé týmy předvedly velice pěkné výkony. V kategorii chlapců bojovalo celkem 7 týmů a zde jsou výsledky:

Žáci: 31.5. 2017

1. místo: Gymnázium Benešov

2. místo. ZŠ Netvořice – gratulace!

3. místo: ZŠ Týnec nad Sázavou

4. místo: ZŠ Krhanice

5. místo: ZŠ Benešov Jiráskova

6. místo: ZŠ Benešov Karlov

7. místo: ZŠ Benešov Dukelská

Sportovní areál u netvořické školy byl po oba dva dny opravdu vytížen na 100% . Díky všem, kteří se podíleli na organizaci a realizaci celého turnaje. Za rok v Netvořicích na shledanou.

Mgr. Ludmila Vodehnalová