26.06.2017

Kurzy angličtiny Cambridge English

S koncem školního roku se ke svému závěru přiblížil i kurz Cambridge English, který letos na naší škole navštěvovaly děti z 1. až 3. třídy. Ty za celý rok absolvovaly 30 lekcí, během kterých se naučily mnoho nového: slovíčka, spellovat, začaly tvořit své první věty v angličtině a naučili se i přečíst a porozumět kratšímu textu
a pochopit poslouchaný úryvek. Na závěrečné hodině proběhlo velké hravé opakování a vyhodnocení celoroční práce. Děti dostal certifikáty s hodnocením toho, jak se jim během celého kurzu vedlo.

Hlavním zájmem je naučit děti přirozeně komunikovat v každodenních situacích v angličtině a prostřednictvím her a aktivit určených speciálně pro tuto věkovou skupinu 6 – 15 let je motivovat k dalšímu studiu angličtiny.
V září proběhne informační schůzka pro stávající i nové zájemce a následně se opět rozběhnou kurzy. Na jejich účastníky se moc těšíme.