„Šmoulí skotačení“ v Netvořicích stálo za to …

Tak nám začala škola, ale povinnosti je třeba kombinovat se zábavou, takže v sobotu 9. září se to ve školním areálu netvořické základní školy hemžilo figurkami slavných šmoulích postaviček. Taťka Šmoula – žádný problém! Šmoulinka - těch bylo!!! A jaké ceny čekaly na naše děti? No především jich bylo moc a moc a všechny se nesly ve šmoulím duchu – šmoulí dorty, šmoulí sladkosti, šmoulí polštářky, šmoulí hračky atd. Děti postupně vystřídaly všechny soutěžní stanoviště, kde je provázeli jejich starší kamarádi, přesněji řečeno šmoulové a šmoulinky.

Kdo přišel, určitě nelitoval! Počasí přálo a nechybělo ani občerstvení jak pro děti, tak i pro jejich doprovod, tedy pro rodiče. V tělocvičně se děti také mohly dostatečně vyřádit, a to na tzv. aitracku, cvičebním nářadí, které již poněkolikáté v řadě vždy v září půjčujeme do naší tělocvičny. Je to příjemná změna a děti aitrack milují.

Poděkování patří všem děvčatům a jejich rodinám ze SRPDŠ při ZŠ Netvořice, dále zaměstnancům základní a mateřské školy, paní Jitce Stibůrkové za dohled v tělocvičně, dětem, které pomáhaly a samozřejmě všem sponzorům za úžasné ceny do soutěží.

Fotogalerie zde