17.01.2018

Lyžařský výcvik žáků 7. ročníku

V termínu od 7.1. do 13.1. 2018 proběhl lyžařský výcvik žáků 7. ročníku. Tradičně se konal v Horním Maxově v Jizerských horách. Po celý týden jsme plně využívali lyžařský areál Severák a louky v Horním Maxově na běžecké lyžování. Výcviku se zúčastnilo celkem 22 žáků. Jsme moc rádi, že nám sníh vydržel po celý týden navzdory vysokým teplotám. V rámci kurzu žáci absolvovali přednášku první pomoci, přednášku horské služby, dále strávili pěkné odpoledne v plaveckém bazénu v Jablonci nad Nisou, vyráběli si dárky pro své blízké z korálků a samozřejmě také soutěžili v jednotlivých lyžařských disciplínách – závod v běžkovém lyžování, ve sjezdu a slalomu. Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi diplomy a krásné ceny. Celý výcvik završila diskotéka. Velké poděkování patří všem sponzorům – Galmetu Netvořice, MUDr. Vlastě Hvězdové, Mgr. Ludmile Vodehnalové, Ing. Miroslavu Koláčkovi a Janu Novotnému.

Velké poděkování patří celému vedení kurzu – instruktorce paní Blance Schaffnerové – Merunkové, zdravotnici Daně Kašákové a instruktorovi běžeckého lyžování Petrovi Vodehnalovi.

Fotogalerie ZDE

Mgr. Ludmila Vodehnalová, vedoucí kurzu