9.05.2018

MC Donald´s Cup 21. ročník

Dne 23. 4. a 24. 4. 2018 se konal MC Donald´s Cup 21. ročník.

Každým rokem se tohoto fotbalového turnaje v Benešově zúčastňuje i naše škola, přestože nemáme takový výběr hráčů jako velké školy. Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se se ctí, podat co nejlepší výkon a hlavně si zahrát. Dne 23. 4. se zúčastnili žáci 4. a 5. roč. M. Bečkovský, R. Havelka, A. Novotný, J. Šembera, D. Krch, F. Zahrádka, M. Švec, J. Žižka, V. Žižka a M. Trojánek. 24. 4.  Druhý den to byli žáci 2. a 3. roč. J. Marschík, T. Jirsák, V. Peterka, J. Chobotský, Š. Oprchal, J. Tománek, A. Řezáč, D. Vilkner, T. Bělohlávek, J. Šteflíček, J. Welser, J. Kadeřábek a Anička Riepula. Obě družstva skončila na 13. místě ze 17 přihlášených škol. Družstva sehrála celkem 6 zápasů, utrpěla jak porážku, remízu, tak i vítězství. Všem chlapcům patří poděkování za reprezentaci školy. Nadále trénujte a užívejte všech sportovních aktivit pro radost.

učitelka Olga Marková