11.06.2018

Dětský den 1. 6. 2018

V pátek 1. 6. 2018 se pro 6. až 8. ročník pořádal dětský orientační běh. Tématem celého dopoledne byl Jaroslav Foglar. Téma se vybralo v souvislosti 111. výročí narození Jaroslava Foglara.   Celkem 18 týmů vyběhlo po stopách Rychlých šípů do okolí lesa V Háji. Děti se snažily zaběhnout v závodě co nejlepší výsledky, po doběhnutí odpovídaly na otázky, které se týkaly komiksu ze stanovišť. Poté měly za úkol rozluštit šifry, ve kterých byly zakódovány názvy knih od Jaroslava Foglara. Plnili se bobříci, vázaly se uzly. Pro žáky bylo připraveno občerstvení, domácí buchty, melouny a sladké odměny. Nejlepší týmy si odnášely diplomy, medaile a věcné ceny. Akce se vydařila, bouřky se nám vyhnuly a děti odcházely do školy příjemně unavené.

S nejlepšími výsledky se umístily týmy:

1. Louže (Matyáš a Vítek Loužecký), 38 minut 37 s
  2. Joušova tchýně jí kebab (Filip Riepula, Tomáš Janura, Jakub Slavík), 40 minut 51 s
  3. Čau čau broskvičky (Bára Chroustová, Eli Šebková a Ester Koudelová), 40 minut 54 s

Galerie ZDE