Bowling

Ve středu 20.6. si vyrazil 9. ročník zahrát bowling. Poukaz na bowling dostali deváťáci jako dárek na rozloučenou od Městyse Netvořice. Tímto bychom chtěli i poděkovat za pěkný a užitečný dárek.

Na výlet jsme vyrazili pěšky přírodou přes Šiberný vrch a dále na Vensov. Cesta nám krásně utekla, cestou jsme potkali zástupce našich beznohých ještěrek, slepýše křehkého. Přesně v 11 hodin jsme dorazili na místo a mohl začít turnaj. Vyhlásili jsme dva turnaje. Jedním byl souboj jednotlivců a poté se hrál i souboj družstev.  Umístění za jednotlivce bylo následující:

1. Jára Horáček 127 b
  2. Endy Krňanská 75 b
  3. Kačka Fidlerová 69 b

V turnaji týmů vyhrál tým ve složení Filip Kubelka, Endy Krňanská, Šimon Doležal, Bára Fidlerová, Kačka Fidlerová, Eli Růžičková s celkovým počtem 469 bodů.

Bowling se žákům moc líbil, účast i nasazení dětí po celou dobu hry byla na 100%, a děti si pochvalovali příjemně strávený den.

Aneta Fuchsová