Pohádkové odpoledne

Sobotní odpoledne se v areálu školy neslo v duchu známých pohádkových postav. Na děti čekalo mnoho zajímavých soutěží a také mnoho cen, které si však musely zasloužit díky svým sportovním a znalostním dovednostem. Nechyběl tradiční aitrack v tělocvičně, kde se děti patřičně vyřádily.  Jedinečné počasí ještě více podpořilo dobrou náladu všech zúčastněných.

Velké poděkování patří paní Kateřině Jaškové a samozřejmě dalším rodičům, kteří aktivně pomohli při přípravě i realizaci celé akce. Díky také našim kuchařkám, žákům a všem sponzorům této krásné akce.

Návrat
13.09.2018 Kategorie: Všeobecné Zaslal: paluskao