Florbalový turnaj v Benešově

Dne 14. prosince 2018 se konal 2. ročník amatérů kroužku florbalu základních škol Benešovska. Pořadatelem byl SK Florbal Benešov za podpory sponzorů. Tohoto turnaje jsme se zúčastnili již v loňském roce a skončili jsme na 4. místě. Turnaj bal určen pro žáky 1. – 4. ročníku a zúčastnilo se ho celkem 8 škol – Jiráskova 888-Boys, Jiráskova 888 – Giris, Dukelská 1818, ZŠ a MŠ Na Karlově, ZŠ Netvořice, ZŠ Pyšely, ZŠ Neveklov a ZŠ Čerčany. Sehráli jsme 7 zápasů, utrpěli dvě porážky a pět výher. První zápas jsme prohráli S Dukelskou těsně 5:6. V dalším zápase nás porazila ZŠ Neveklov (loňský vítěz) v poměru 4:6. A naše vítězství? Pyšely jsme porazili 5:1, Čerčany 6:0, Jiráskovu Boys 10:1  jiráskovu Giris 11:2. Do poslední chvíle jsme nevěděli, jak jsme dopadli. Zápasy byly velice vyrovnané. Poslední tři zápasy se na nástěnku nezaznamenávaly – pochopili jsme a zároveň byli velice napnuti, jak to celé dopadne. Nakonec to bylo třetí místo a jsme neskutečně šťastni, že vezeme do školy pohár. Ještě jsme se všichni zúčastnili slalomu na čas a z každého družstva byl vybrán nejrychlejší hráč. U nás to byl David Vilkner a přivezl si novou florbalku. Všichni moc gratulujeme. Den byl plný zábavy, napětí a my – žáci 4. ročníku Jakub Kadeřábek, Jan Chobotský, Tomáš Bělohlávek, Šimon Oprchal, Adam Řezáč, David Vilkner, Nicolas Čermák, Vítek Peterka, Filip Hájek a Jenda Šteflíček (náš úžasný brankář) jsme rádi, že jsme si to užili a udělali radost paní učitelce Markové.

Žáci 4. ročníku

Žáci 4. ročníku