4.06.2019

Šerpování

Ve čtvrtek 23.5.2019 proběhlo šerpování žáků deváté třídy. Počasí nám přálo, tak se vše odehrálo před budovou naší školy. Po slavnostním nástupu zahrála Eliška K. na harmoniku a pak si všichni společně zazpívali dvě písně za doprovodu kytary, na kterou hrál Matěj K.

Po projevu paní ředitelky došlo k vlastnímu šerpování a předání pamětního listu, zároveň jsme se o každém z nich něco dozvěděli –kde bude pokračovat ve studiu, jaké jsou jeho koníčky, co hezkého o něm spolužáci napsali. Následoval projev paní starostky a třídního učitele.

Pak nás zástupci třídy Adéla K. a David Š. seznámili s tím, co jim za těch devět let utkvělo nejvíce v paměti a jak sami cítí poslední rok školy. Pro každého učitele měli malý dárek – jeho předání vždy doprovodili nějakou vtipnou vzpomínkou.

Na úplný závěr nám žáci připravili bohaté pohoštění, které pod vedením paní Stibůrkové přichystali ve  školní kuchyňce. Děkujeme a přejeme všem úspěšné pokračování ve studiu na střední škole.

Fotogalerie ZDE