Aktuality

Nabídka kroužků pro školní rok 2019/2020

 

  1. Sportovní gymnastika, J. Stibůrková                                            pondělí 14:00 - 15:30
  2. Taneční kroužek, J. Stibůrková                                                     pátek 14:00 – 15:00 
  3. Pohybové hry pro 1.a 2. ročník, A. Fuchsová                             úterý 14:30 -15:30
  4. Pohybové hry pro 3.až 5. ročník, L. Vodehnalová                    středa 15:00 – 16:00
  5. Florbal pro ž1. a 2. ročník, O. Marková                                       středa 13:00 – 14:00
  6. Florbal pro 3. až 5. ročník, O. Marková                                       dle domluvy ráno
  7. Florbal pro 6. – 9. ročník: O. Marková                                        středa 14:00 – 15:00
  8. Házená pro 5. – 9. ročník, A. Fuchsová                                       čtvrtek 14:30 – 15:30
  9. Mladý zdravotník pro 3. – 5. ročník, D. Nováková                     čtvrtek 13:15 – 14:00 zdarma
  10. Keramika pro 2. – 9. ročník, P. Bednaříková                              středa 13:45 – 15:15  –– 700,-Kč
  11. Kurz řečových a grafomotorických dovedností pro 1. r., M. Holcnerová čtvrtek 11:50 – 12:35 zdarma
  12. Kroužek ručních prací, E. Kašáková                                               pátek 13:45 – 14:30
  13. Včelařský kroužek, V. Slabý                                                            dle domluvy  zdarma
  14. Myslivecký kroužek, Jirásek                                                           dle domluvy  a zájmu
  15. Příprava na přijímací zkoušky pro 9. r. z M,  Z. Cudlín              středa 13:45 - 14:30 1x za 14 dní
  16. Příprava na přijímací zkoušky pro 9. r. z ČJ, J. Plachá                středa 13:45 -  14:30 1x za 14 dní
  17. Čtenářský klub pro 2. – 5. ročník, H. Halamová                          úterý 13:00 – 13:45 –zdarma
  18. Deskové hry pro 1. stupeň, M. Holcnerová                                 čtvrtek 12:45 – 13:30
  19. Deskové hry pro 2. stupeň, Z. Cudlín                                            úterý 13:45 – 14:30
  20. Dopravní kroužek pro 4,.5. ročník, A. Otradovcová                    dle domluvy ráno  zdarma
  21.  Badminton, M. Čipera                                                                     úterý 17 .00 – 18 .30
 
  1. Sportovní gymnastika, J. Stibůrková                                            pondělí 14:00 - 15:30
  2. Taneční kroužek, J. Stibůrková                                                     pátek 14:00 – 15:00 
  3. Pohybové hry pro 1.a 2. ročník, A. Fuchsová                             úterý 14:30 -15:30
  4. Pohybové hry pro 3.až 5. ročník, L. Vodehnalová                    středa 15:00 – 16:00
  5. Florbal pro ž1. a 2. ročník, O. Marková                                       středa 13:00 – 14:00
  6. Florbal pro 3. až 5. ročník, O. Marková                                       dle domluvy ráno
  7. Florbal pro 6. – 9. ročník: O. Marková                                        středa 14:00 – 15:00
  8. Házená pro 5. – 9. ročník, A. Fuchsová                                       čtvrtek 14:30 – 15:30
  9. Mladý zdravotník pro 3. – 5. ročník, D. Nováková                     čtvrtek 13:15 – 14:00 zdarma
  10. Keramika pro 2. – 9. ročník, P. Bednaříková                              středa 13:45 – 15:15  –– 700,-Kč
  11. Kurz řečových a grafomotorických dovedností pro 1. r., M. Holcnerová čtvrtek 11:50 – 12:35 zdarma
  12. Kroužek ručních prací, E. Kašáková                                               pátek 13:45 – 14:30
  13. Včelařský kroužek, V. Slabý                                                            dle domluvy  zdarma
  14. Myslivecký kroužek, Jirásek                                                           dle domluvy  a zájmu
  15. Příprava na přijímací zkoušky pro 9. r. z M,  Z. Cudlín              středa 13:45 - 14:30 1x za 14 dní
  16. Příprava na přijímací zkoušky pro 9. r. z ČJ, J. Plachá                středa 13:45 -  14:30 1x za 14 dní
  17. Čtenářský klub pro 2. – 5. ročník, H. Halamová                          úterý 13:00 – 13:45 –zdarma
  18. Deskové hry pro 1. stupeň, M. Holcnerová                                 čtvrtek 12:45 – 13:30
  19. Deskové hry pro 2. stupeň, Z. Cudlín                                            úterý 13:45 – 14:30
  20. Dopravní kroužek pro 4,.5. ročník, A. Otradovcová                    dle domluvy ráno  zdarma
  21.  Badminton, M. Čipera                                                                     úterý 17 .00 – 18 .30

Návrat
3.09.2019 Kategorie: Všeobecné Zaslal: admin