Poznávací zájezd Londýn

Ve dnech 12. – 17. 5. 2013 se uskutečnil poznávací zájezd pro žáky 8. a 9. ročníku. Jedenáct žáků s paní učitelkou Dr. M. Holcnerovou využilo nabídku ZŠ Karlov v Benešově a všichni navštívili mnoho krásných míst v Londýně, například Windsor, Westminster, National Maritime Museum. U Buckinghamského paláce viděli výměnu jízdní gardy, v Toweru místo poprav mnoha historických osobností, v Greenwich parku si mohli stoupnout na nultý poledník, nakoupili si na Trafalgarském náměstí. Největší dojmy zanechala návštěva Warner Bros. Studia, kde si sami prošli skutečná místa natáčení filmů Harry Potter, projížďka na London Eye a také osobní setkání s rodinami v Londýně, u nichž  se stravovali a byli ubytováni. Domů odjížděli všichni plni dojmů a zážitků z navštívených míst i z nových zkušeností z konverzace v anglickém jazyce.