Návrat do školy po prázdninách jsme se rozhodli, že si v 9. ročníku zpříjemníme, a tak jsme si hned na pátek 10.9. naplánovali akci Spaní ve škole. Tentokrát jsme se ve třídě domluvili, že hlavní náplní bude vaření a společné promítání filmu.

Tipů na recepty bylo více, ale nakonec zvítězila příprava hamburgerů. Před samotným vařením jsme společně tvořili vlaječky na hamburgery, kterými jsme je chtěli nakonec nazdobit a vyfotit do soutěže o nejlepší hamburger ve třídě.

Kluci se přípravy hamburgerů zhostili jako naprostý odborníci a všechny nás ohromili svým kuchařským uměním. Školou se linula vůně a deváťáci si společné vaření báječně užívali. Po dobré večeři jsme se odebrali do třídy a společně jsme koukali na kultovní film Vřískot. Následovala schovávaná po škole a večerka. Společně jsme spali ve své kmenové třídě. Ráno jsme vše uvedli do původního stavu a odešli trochu unaveni, ale spokojeni do svých domovů.

Soutěž o nejlepší hamburger nakonec vyhrál Filip Zahrádka. Naše soutěžní hamburgery můžete porovnat ve fotogalerii.

Aneta Fuchsová

Spaní ve škole – 9. ročník