Dne 20.4. 2022 se konal na Městském atletickém stadionu v Benešově 23. ročník McDonald´sCup – turnaj v malé kopané – kategorie I. z  1. – 3. tříd. Do soutěže se přihlásilo 16 týmů. Naši školu reprezentovali: Vojta Slanec, Jakub Klíma, Max Budík, Vojta Balzer, Eda Martínek, Šimon Vanta, Jindra Vedral, Míša Pernička, Vaso Ostojovič, Vojta Sváda a Míra Sedláček. Všem hráčům patří velké poděkování, neboť vybojovali 2. místo. Podali perfektní sportovní výkon, hráli s velkým nasazením a fair-play. Získali stříbro a k tomu ještě náš hráč Šimon Vanta byl vyhlášen za nejlepšího střelce. Co dodat? Úžasný zážitek!

Ve čtvrtek 21. 4. 2022 sehráli turnaj i chlapci ze 4. a 5. tříd. Za naši školu hráli: Jakub Šnajberk, Adam Dolejš, Adam Šmejkal, Tobias Čermák, Kristian Welser, Jan Bečkovský, Jára Klíma, Fanda Fíla, Tomáš Schut a Lukáš Kňazúr.  I když chlapcům se moc nedařilo, ze 14 týmů skončili na 13. místě. I jim patří poděkování za reprezentaci školy.

                                                                                                                                             Olga Vokálová

Turnaj v malé kopané