V úterý 16.5.2023 se uskutečnil 1. ročníknárodní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Netvořicích na venkovním multifunkčním sportovišti u základní školy. Sportovní akce TAJV v Netvořicích patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Dream Team“, který byl tvořen z členů Jakub Šnajberk, Jakub Kadeřábek, Ondřej Sváda, Jaroslav Klíma, Magdalena Spěváková, Sarah Vrbovcová a Tomáš Schut. Finalisté postupového turnaje v Netvořicích získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Netvořic nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, městys Netvořice a Středočeský kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Netvořicích byl zrealizován za podpory městyse Netvořice a partnerů soutěže.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže

www.tajv.cz

Sportovní den mládeže s TAJV v Netvořicích