Kroky nutné k uložení přístupu do aplikace Škola OnLine: Pro získání přístupu do aplikace Škola OnLine je nejprve nutné se zaregistrovat. K registraci můžete využít následující postup:

1. V internetovém prohlížeči přistupte na adresu https://aplikace.skolaonline.cz/RegistraceUziv/App/KRU001_PodminkyUzivani.aspx, která je určena k registraci žáků a rodičů.
2. Na úvodní stránce si přečtěte základní informace o aplikaci Škola OnLine a postupu registrace a pokračujte na další krok registrace tlačítkem Přejít na ověření PINu v dolní části stránky.
3. Na nově tobrazené stránce budete vyzváni k zadání jména a příjmení osoby, pro kterou byl školou vygenerován PIN (viz Údaje pro registraci), dále uvedete PIN a opíšete kontrolní řetězec
4. Po správném zadání registračních údajů stiskněte tlačítko Ověřit PIN a přejít na volbu přihlašovacích údajů. Pokud jste všechny údaje vyplnili správně, zobrazí se další stránka s registračními údaji. V případě, že bylo ověření dané osoby neúspěšné, např. došlo k překlepu, celou akci zopakujte. Jestliže neproběhlo potvrzení dané osoby ani poté, kontaktujte administrátora školy
5. Po úspěšném ověření si zvolte uživatelské jméno a heslo, se kterými se budete do aplikace Škola OnLine přihlašovat. Pokud Vámi zvolené uživatelské jméno v aplikaci již existuje, budete vyzváni k výběru jiného. Přihlašovací údaje je nutné si pečlivě zapamatovat, neboť je budete používat při každém přihlášení do aplikace

Přihlášení do aplikace:

Pokud jste se již zaregistrovali, můžete se přihlásit. Do svého webového prohlížeče zadejte URL adresu https://www.skolaonline.cz/Aktuality.aspx.
Vpravo nahoře v sekci přihlášení zadejte Vaše uživatelské jméno a heslo a stiskněte tlačítko Přihlásit. Otevře se aplikace Škola OnLine. Pod odkazem https://aplikace.skolaonline.cz/dokumentace/KS/verejnost/ naleznete uživatelskou příručku, který Vám usnadní práci s aplikací Škola OnLine a představí všechny její výhody a využití. 

Návod k vytvoření účtu elektronické žákovské