Ve středu 23.6.2022 vyrazila osmá a devátá třída se svými třídními na výlet do Českého ráje. Začali jsme prohlídkou hradu Kost, kde jsme se seznámili s jeho historií a nahlédli i do středověké mučírny. 

Pak nás autobus odvezl do Prachovských skal, kde jsme prošli celou naučnou stezku. Pro mnohé to bylo dost náročné, protože bylo velké teplo a při cestě na vyhlídky jsme museli zdolat náročná stoupání se spoustou schodů.

Později odpoledne jsme se ubytovali v chatkách v kempu Branžež –zde bylo možné se vykoupat nebo projet po vodě na šlapadle. Po večeři jsme hráli volejbal a před večerkou ještě opékali buřty.

Druhý den jsme odjeli na Malou skálu a půjčili si kánoe, na nich jsme pak pádlovali po Jizeře až do Dolánek. Odpoledne jsme se vydali na zpáteční cestu, kterou nám zpestřila zastávka u KFC.

Výlet jsme si velmi užili, přálo nám i počasí, pršet začalo, až když jsme byli na cestě zpět. To nám ale v autobusu nevadilo. Žáci 8. a 9. třídy

Výlet do Českého ráje