Dobrodružné týmové soutěže „Expedice Karakoram“ se letos zúčastnilo 72 dětí ze ZŠ Netvořice, tzn. plných 12 soutěžních týmů. Při takovém množství dětí dá i vyučujícím pořádnou práci vše naplánovat tak, aby to pěkně klapalo. Vezměte v úvahu např. i to, že každý účastník se přihlásil zcela dobrovolně, ze svého vlastního rozhodnutí. Zkrátka Expedice Karakoram je náročná, ale velmi smysluplná soutěž, při které vyhrávají ti, kteří vše vhodně nakombinují a naplánují. Zcela zásadní roli zde má spolupráce mezi členy týmu.

Lanové centrum jsme navštívili ve středu 5.10.2022. Počasí nám přálo, a tak se úkoly plnily jedna radost. To se projevilo i na bodovém ohodnocení. Nejúspěšnějšími týmy byly týmy „Rybáři“ a „Smažky“, které překonaly bájnou hranici 10 000 bodů. Těsně pod tímto vysněným limitem skončil tým „Vodu nedostaneš“. Opravdu výborných výsledků dosahovali i letošní nováčci, za což si zaslouží velkou pochvalu.

Mgr. David Gajdošík, koordinátor soutěže

Expedice Karakoram